Porównywarka cen Ceneo.pl w portalu Gery.pl

Portal Gery.pl podpisał umowę z Ceneo.pl o wzajemnej współpracy w wyniku której powstał serwis ceny.gery.pl. Tym samym portal Gery.pl stał się pierwszym na Polskim rynku portalem, który posiada serwis porównujący ceny. W serwisie tym użytkownicy mogą porównywać ceny ponad 120 tys. artykułów, artykuły posortowano według głównych działów takich jak: Filmy, Fotografia, Gry i oprogramowanie, Komputery, Książki, Motoryzacja, Sprzęt AGD, Sprzęt RTV, Sprzęt AGD, Telefony i akcesoria, Zdrowie i uroda.

W niedawno opublikowanym rankingu tygodnika Wprost i portalu finansowego Money.pl (z 30.08.2005r.) serwis Ceneo.pl zajął pierwszą pozycję wśród serwisów porównujących ceny działających na Polskim rynku.

'Ceneo i Gery.pl mają siedziby w tym samym mieście – we Wrocławiu, co sprzyja rozwojowi współpracy. Portal Gery.pl jest jednym z ważniejszych uczestników polskiego rynku internetowego. Cieszy nas fakt że w wyniku współpracy – internauci odwiedzający strony Gery.pl – będą mogli korzystać z porównywarki – porównujac ceny tego samego produktu w wielu sklepach internetowych jednocześnie, a także dzielić się opiniami o produktach.’ – wyjaśnia Prezes Ceneo Łukasz Zych.

'Decyzja o współpracy z Ceneo.pl była bardzo szybka, praktycznie podjęta w ciągu jednej rozmowy, a to nam się nie zdarza często. Jest to moim zdaniem i całego zespołu tworzącego Gery.pl strzał w dziesiątkę, a rynek internetowy bardzo potrzebuje profesjonalnej porównywarki cen. Ciągle udoskonalamy ofertę portalu tak aby nasi użytkownicy odnosili jak najwięcej korzyści i jestem przekonany, że z tego serwisu będzie korzystać wielu naszych użytkowników. Cieszę się, że udało nam się wystartować z porównywarką przed innymi portalami, co jest bardzo istotną sprawą w walce o użytkownika.’ – komentuje właściciel Gery.pl Gerard Grech

http://www.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry