Poświęć dziesięciu znajomych dla Whoppera

Opublikowano: 12 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Burger King kusi użytkowników serwisu społecznościowego Facebook zaskakującą ofertą: usuń dziesięć osób z listy znajomych, a w zamian dostaniesz kupon na Whoppera.

Burger King na stronie www.whoppersacrifice.com udostępnił amerykańskim użytkownikom portalu Facebook aplikację, dzięki której mogą oni otrzymać kupon na darmowego burgera Whopper, pod warunkiem, że usuną 10 osób z listy swoich znajomych. Każda osoba, usunięta za pośrednictwem aplikacji Burger King, jest informowana, że właśnie została „poświęcona” dla Whoppera. Ponadto, otrzymuje linka do strony, z której może pobrać aplikację. Natomiast osoba usuwająca znajomego ze swojej listy widzi komunikat: „Lubiłeś –  imię usuwanego znajomego – Kochasz Whoppera”, a zdjęcie usuwanej osoby jest trawione przez ogień.

face

Jak informuje licznik na stronie Whopper Sacrifice, już ponad 184 tysiące znajomych zostało „poświęconych” dla Whoppera.

Kampania promocyjna „Whopper Sacrifice”,  podobnie jak dwie wcześniejsze (Zapach „Flame” od Burger Kinga oraz Whopper Virgins), wywołała wiele skrajnych komentarzy i ocen. Została przygotowana przez agencję Crispin Porter+Bogusky.

www.whoppersacrifice.com

Hanna LaskowskaPoświęć dziesięciu znajomych dla Whoppera

Podziel się!

O autorze

hania