Pracownicy.it w nowej odsłonie

Serwis rekrutacyjny Pracownicy.it, dedykowany specjalistom ds. IT, ruszył oficjalnie w nowej odsłonie. To już piąty serwis rekrutacyjny Agory i czwarty przeznaczony dla pracowników konkretnej branży. Do 30 czerwca publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych będzie bezpłatne.
Serwis Pracownicy.it dołączył do portfolio serwisów rekrutacyjnych Agory w październiku 2007 roku. Od listopada trwały prace nad przeniesieniem  serwisu na nową platformę ogłoszeniową. – Dziś platforma Pracownicy.it jest odpowiednikiem tej, którą stosujemy w innych serwisach wertykalnych – Jobspot.pl, MetroPraca.pl i Pracawsprzedazy.pl – mówi Dorota Bachman, dyrektor serwisów rekrutacyjnych Agory.

Do 30 czerwca br. pracodawcy będą mogli bezpłatnie publikować ogłoszenia w serwisie. Dodatkowo, w ramach oferty trójmedialnej, w Pracownicy.it znajdą się również ogłoszenia dla specjalistów ds. IT, które zostaną opublikowane w serwisie rekrutacyjnym GazetaPraca.pl oraz w Gazeta Praca – dodatku do poniedziałkowego wydania Gazety Wyborczej.

Stworzenie serwisu dedykowanego specjalistom ds. IT to kolejny krok w kierunku realizacji strategii Pionu Internet Agory. Zakłada ona osiągnięcie pozycji lidera rynku serwisów rekrutacyjnych przez internetową platformę kariery GazetaPraca.pl, będącą największym obecnie serwisem rekrutacyjnym Agory i jednym z 2 największych Polsce. Zamierzeniem jest także tworzenie serwisów wertykalnych, które mogą jeszcze szybciej łączyć pracodawców z pracownikami o konkretnych oczekiwaniach wobec branży, w której chcą zaczynać lub kontynuować karierę.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry