Pracuj w komórce

Ruszyła wersja mobilna portalu Pracuj.pl. Każdy użytkownik telefonu komórkowego, po wpisaniu w przeglądarkę adresu m.pracuj.pl, uzyskuje dostęp do ponad 16 tysięcy aktualnych ofert pracy.

Strona m.pracuj.pl dostosowana jest do wymogów wszystkich modeli telefonów komórkowych oraz urządzeń małoekranowych (palmtopów i smartfonów). Specjalnie przygotowana wyszukiwarka umożliwia przeglądanie ofert pracy według regionu, kategorii oraz słów kluczowych. Wybrane oferty można przesłać za pomocą jednego kliknięcia na swój adres e-mail. Oprócz ofert pracy w mobilnej wersji serwisu dostępne są także porady dla osób szukających pracy.

– Mobilna wersja portalu to odpowiedź na oczekiwania naszych użytkowników – przede wszystkim specjalistów i menedżerów, którym często brakuje czasu na surfowanie po Internecie i przeglądanie najnowszych ofert pracy. Naszym celem było stworzenie funkcjonalnej platformy, która umożliwi szybkie i skuteczne przeszukiwanie zawartości portalu, w każdym miejscu i o każdej porze – także w czasie podróży pociągiem czy na lotnisku. M.pracuj.pl to przede wszystkim baza ofert pracy oraz precyzyjna wyszukiwarka, pozwalająca dotrzeć do ogłoszeń dopasowanych do oczekiwań użytkowników – mówi Paweł Leks, dyrektor ds. rozwoju produktów w Grupie Pracuj, do której należy portal Pracuj.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry