Prawie 200 firm na Wirtualnych Targach Pracy

Rekordowa liczba pracodawców – aż 196 firm – przedstawi w tym roku swoją ofertę zatrudnienia na VII Wirtualnych Targach Pracy portalu Pracuj.pl. Przez tydzień (3-7 marca) na stronie targi.pracuj.pl na Internautów czekać będą oferty dla specjalistów i menedżerów oraz studentów i absolwentów.
– W Wirtualnych Targach Pracy można znaleźć wiele analogii do targów tradycyjnych: strona internetowa zastępuje halę wystawową, a pokoje branżowe to tematyczny podział wystawców – tłumaczy Maciej Noga, dyrektor marketingu w Grupie Pracuj, która jest organizatorem targów.

Tradycyjne stoisko targowe firmy zostało zastąpione rozbudowaną prezentacją, zawierającą szczegółowe informacje o pracodawcy: profil działalności firmy, oferty pracy, opis wymagań stawianych kandydatom, przykłady karier w firmie, wywiady z pracownikami. Podobnie jak na tradycyjnych targach, każdy odwiedzający stronę targi.pracuj.pl będzie miał okazję porozmawiać z wybranymi pracodawcami na temat kultury organizacyjnej, poziomu zarobków czy ścieżki kariery. Rozmowę twarzą w twarz zastąpią czaty oraz fora dyskusyjne.

Rekordowa liczba 196 pracodawców oznacza ponad trzykrotny wzrost w stosunku do 2007 roku oraz niemal sześciokrotny wzrost w stosunku do edycji z 2005 roku.
targi.pracuj.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top