Prawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Opublikowano: 4 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Aż 487 315 internautów skorzystało w lutym z internetowej porównywarki produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl. Liczba ta zapewniła porównywarce 11 miejsce w najnowszym rankingu Megapanel PBI/Gemius wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych. To dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że TotalMoney.pl działa w sieci zaledwie od  sześciu miesięcy.

Porównywarka produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl wystartowała w listopadzie ubiegłego roku. W rankingu Megapanel PBI/Gemius znalazła się po raz pierwszy i od razu zajęła 11 miejsce.W tym okresie użytkownicy najczęściej poszukiwali ofert kredytów gotówkowych i hipotecznych.

„Tworząc porównywarkę TotalMoney.pl zadedykowaliśmy ją przede wszystkim zwykłemu Kowalskiemu. Założeniem było udostępnienie narzędzia, które będzie powszechnie wykorzystywane jako pomoc w codziennym gospodarowaniu pieniędzmi, bez konieczności posiadania fachowej wiedzy w obszarze finansów. Oprócz obiektywnego porównania ofert, daliśmy użytkownikom także możliwość złożenia bezpośrednio z portalu wniosku o otwarcie np. konta czy lokaty w wybranym banku. Miejsce TotalMoney.pl wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych w rankingu Megapanelu pokazuje, że wybraliśmy dobry kierunek. Dalej będziemy zwiększać zasięg, m.in. poprzez program partnerski, skierowany do portali  i właścicieli stron www oraz partnerstwa biznesowe” – komentuje Tomasz Litwiniuk, Dyrektor Zarządzający TotalMoney.pl.

Twórcy porównywarki TotalMoney.pl planują dalszy rozwój serwisu. W najbliższym czasie mają pojawić się nowe kategorie usług do porównania. -„Chcemy pomagać ludziom efektywnie inwestować i oszczędzać pieniądze nie tylko w obszarze bankowości i ubezpieczeń. Docelowo na portalu użytkownik będzie mógł porównać ceny innych usług, za które rachunki otrzymuje w swojej skrzynce pocztowej.Umożliwimy naszym użytkownikom wybór najlepszej oferty wśród usług, z którymi stykają się w swoim codziennym życiu. Wkrótce wprowadzimy pierwsze nowości z branż, gdzie oferty uznawane są za trudne do porównania” – zdradza Marcin Klukowski, Członek Zarządu Konekt Poland Sp. z o.o., będącej właścicielem TotalMoney.pl.

TotalMoney.pl

Hanna LaskowskaPrawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Podziel się!

O autorze

hania