PRL na kartki w Gazeta.pl

Opublikowano: 13 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Portal Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza i Program 1 TVP w przewrotny sposób będą obchodzić 22 lipca. W tym celu zorganizowano plebiscyt „PRL na kartki”.

Telewidzowie, czytelnicy i inernauci przez 5 dni – od 12 do 16 lipca – w zabawnym plebiscycie mogą głosować na cztery kategorie PRL-owych klimatów: Przedmiot pożądania, Nowa świecka tradycja, Wynalazki PRL-u oraz Problemy nierozwiązywalne.

To, czy papier toaletowy przebije sznurek do snopowiązałek, a wyrób czekoladopodobny etykiety zastępcze będzie wiadomo w czwartek 22 lipca. W Programie 1 TVP Jacek Fedorowicz w czterech specjalnych edycjach swojego ”Dziennika Telewizyjnego” przedstawi kategorie plebiscytu i skomentuje wybór internautów.

Ponadto w czwartek 22 lipca w Gazecie Wyborczej znajdzie się gra planszowa ”Jak przeżyć w PRL-u”. Natomiast do piątkowej (23 lipca) Gazety będą dołączone kartki na mięso, które przydadzą się do gry.

http://www.gazeta.pl/prl

Sylwester KozakPRL na kartki w Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.