Profesjonalne CV – akcja na UW

Opublikowano: 25 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W środę 25 maja 2005 Centrum Informatyczne Uniwersytetu Warszawskiego zamieni się w miejsce spotkań warsztatowych studentów zainteresowanych profesjonalnym przygotowaniem dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim. W trakcie 5 godzin zajęć zostaną omówione zasady jak konstruować życiorys oraz list motywacyjny w języku angielskim. Ponadto w trakcie spotkania uczestnicy będą mogli przećwiczyć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jak najlepiej przygotować się do niej.

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczony zespół – Aleksandrę Tyrrell – lektora ze szkoły The Orange School oraz Joannę Sobczak – konsultanta ds. zatrudnienia z Pracuj.Pl. Oprócz warsztatów przygotowano również kupony dla wszystkich uczestników spotkania w postaci kuponu upoważniającego do 10. proc. zniżki na kurs języka angielskiego w The Orange School.

Sylwester KozakProfesjonalne CV – akcja na UW

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.