Promocja zasileń Simplus ze stron WWW

Plus GSM we współpracy z Blue Media oraz bankami współpracującymi – mBank, Inteligo oraz Citibank – uruchomił promocję zasileń kont SIMPLUS dokonanych ze strony internetowej.

Promocja jest skierowana do użytkowników SIMPLUS, którzy mają konta w mBanku, Inteligo lub są posiadaczami kart płatniczych Visa, Eurocard/Mastercard oraz CitiConnect. Dzięki promocji do każdego zasilenia na kwotę od 50 do 99 PLN dodawane jest dodatkowe 10% na konto SIMPLUS, do kwoty 100-149 PLN dodawane jest dodatkowe 15%. Przy zasileniu nominałem 150 PLN konto uzupełniane jest o 180 PLN (dodatkowo o 20%).

Klient chcący zasilić dowolne konto Simplus, może skorzystać z usługi zasilenia za pomocą usługi mTransfer, Płacę z Inteligo oraz karty płatniczej lub karty CitiConnect autoryzowanej w systemie CitiConnect. Dzięki zastosowaniu usługi Zasilenia WWW Simplus w serwisie internetowym Plus GSM, klient ma możliwość skorzystania z optymalnie uproszczonej procedury. Po dokonaniu płatności i pozytywnej autoryzacji klient otrzymuje SMS na podany numer telefonu, potwierdzający podwyższenie stanu konta Simplus.

Proces zasilenia SIMPLUS jest całkowicie bezpieczny dla dokonującego zasilenia. Zabezpieczenia transakcji oparto na nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych w bankach. Cały proces zarówno zakupu, jak i autoryzacji odbywa się w połączeniu szyfrowanym SSL i nikt poza stronami realizującymi zlecenie zasilenia nie ma do nich dostępu.

Po wyborze kwoty zasilenia klient przenoszony jest na strony banku lub centrum autoryzacyjnego, gdzie dokonuje autoryzacji transakcji. Po pozytywnej weryfikacji konto SIMPLUS jest zasilane automatycznie.

Dodatkowo promocja jest wspierana poprzez wiadomości SMS przesyłane do użytkowników SIMPLUS oraz komunikatem głosowym dostępnym pod bezpłatnym numerem 5656 z telefonu SIMPLUS.

https://zasilenia.simplus.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top