Przebój Roku w Interia.pl

Od 29 listopada do 31 grudnia trwać będzie organizowany przez RMF FM plebiscyt na Przebój Roku 2004, którego partnerem jest INTERIA.PL.

Na stronach portalu dostępny jest poświęcony akcji serwis internetowy. Witryna umożliwia m.in. zapoznanie się z informacjami na temat artystów, których utwory aspirują do tytułu, oddanie głosu na poszczególne utwory oraz pobranie dzwonków mono- i polifonicznych z nominowanymi utworami.

Po raz pierwszy w dotychczasowej historii plebiscytu na stronach serwisu obejrzeć można teledyski niemal wszystkich nominowanych piosenek. Specjalnie stworzony system streamingowy rozpoznaje prędkość połączenia użytkownika i serwuje mu videoclip o jakości odpowiadającej parametrom jego połączenia. Dostępne wielkości strumieni to 56k, 128k oraz 300k.

– Dopasowana do możliwości sprzętowych użytkownika transmisja obrazu video wprowadza zupełnie nową jakość w sferze multimedialnych usług oferowanych przez INTERIA.PL. Posiadacze szerokopasmowego dostępu do Internetu będą mieli okazję docenić walory szybkiego łącza – komentuje Jacek Pasławski, Prezes Zarządu INTERIA.PL. – Mam nadzieję, że taka forma serwisów w INTERIA.PL wzbogaconych o treści multimedialne spotka się z dużym zainteresowaniem naszych użytkowników – dodaje.

Serwis Przeboju Roku jest swoistym pilotem szerokiego spektrum usług i treści przeznaczonych dla użytkowników Internetu posiadających szerokopasmowy dostęp do sieci, na tworzeniu których portal zamierza się koncentrować w przyszłym roku. Serwis plebiscytu jest kolejnym – po uruchomieniu nowej wersji serwisu Muzyka – krokiem wskazującym na to, jak ważnym elementem w nowej strategii INTERIA.PL, są muzyka i treści multimedialne.

http://przebojroku.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top