Przetestuj nowy program Panda i wygraj 200 zł

Panda Security zaprosiła wszystkich użytkowników komputerów do konkursu na najciekawszą recenzję wersji Beta programu Panda Global Protection 2011. Uczestnicy do 25 lipca mogą przesyłać uwagi i opinie na temat produktu, a najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone kuponami o wartości 200zł do wykorzystania w salonach sieci Empik.

Aby zawalczyć o główne nagrody wystarczy pobrać program ze strony: http://www.pspolska.pl/beta/, zarejestrować się i przesłać spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania programu. Pięciu najlepszych i najaktywniejszych testerów otrzyma nagrody specjalne – kupony o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci salonów Empik. Każdy z testerów otrzyma nagrodę gwarantowaną – 50% rabatu na zakup produktów 2011 firmy Panda Security. Konkurs potrwa do 25 lipca 2010 r.

„Jakie osoby mają szansę na nagrodę specjalną? Ciekawe z natury, potrafiące spojrzeć na sprawy obiektywnie, proponujące nowe punkty widzenia.” – mówi Adam Żelazko, Product Manager z firmy Panda Security.

Nowe programy serii Panda 2011 pojawią się na rynku za parę tygodni. Program Panda Global Protection 2011 będzie najbogatszym programem nowej serii, przeznaczonym dla bardzo aktywnych użytkowników internetu, o dużych potrzebach w zakresie ochrony. Nowa wersja chroni przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania i zawiera wyjątkowe funkcje: zarządzanie siecią domową, inteligentne aktualizacje, tryb gier/multimedialny, szyfrowanie plików oraz wirtualną klawiaturę i bezpieczną przeglądarkę.

Techcity.pl Komputery Foto Gadżety Gry Kino domowe GPS – Zapraszamy!

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry