Ranking agencji interaktywnych- HYPERmedia pierwsza

Opublikowano: 22 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W najnowszym rankingu opublikowanym przez „Impact” – opiniotwórczy miesięcznik branży marketingowej – firma HYPERmedia zajęła pierwsze miejsce wśród agencji interaktywnych działających na polskim rynku.

Według Sławomira Stępniewskiego – prezesa agencji „Postrzeganie firmy jako lidera pod względem mierzalności efektów jest wynikiem inwestycji w badania. Zajęta pozycja utwierdza nas w przekonaniu, że dalsze inwestycje w systemy ulepszania jakości obsługi klienta są dobrą drogą rozwoju”

Tłumaczy to wdrażanie systemu CRM, realizowane obecnie w HYPERmedia. System tworzony jest pod kątem specyficznych potrzeb działań agencji i oczekiwań klientów. HYPERmedia tworzą model systemu CRM dla swojego sektora rynkowego, jako że gotowy model dla agencji interaktywnych jeszcze nie istnieje i nigdzie go dotychczas nie wdrożono.
Firma HYPERmedia w dalszym ciągu nastawiona jest na ewolucję w kierunku tworzenia systemu gwarantującego klientowi powtarzalność sukcesu.

Jednym z kolejnych posunięć w tym kierunku ma być rozpoczęcie procesu certyfikacji ISO od stycznia 2003 roku.
„Dedykujemy naszą pierwszą pozycję Klientom, dziękując za powierzone nam zaufanie oraz zespołowi HYPERmedia. Mamy nadzieję, że miejsce w rankingu potwierdza trafność wyboru naszej agencji do obsługi” powiedział podsumowując Stępniewski.

http://www.hypermedia.pl

Sylwester KozakRanking agencji interaktywnych- HYPERmedia pierwsza

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.