Ranking agencji interaktywnych- HYPERmedia pierwsza

W najnowszym rankingu opublikowanym przez “Impact” – opiniotwórczy miesięcznik branży marketingowej – firma HYPERmedia zajęła pierwsze miejsce wśród agencji interaktywnych działających na polskim rynku.

Według Sławomira Stępniewskiego – prezesa agencji “Postrzeganie firmy jako lidera pod względem mierzalności efektów jest wynikiem inwestycji w badania. Zajęta pozycja utwierdza nas w przekonaniu, że dalsze inwestycje w systemy ulepszania jakości obsługi klienta są dobrą drogą rozwoju”

Tłumaczy to wdrażanie systemu CRM, realizowane obecnie w HYPERmedia. System tworzony jest pod kątem specyficznych potrzeb działań agencji i oczekiwań klientów. HYPERmedia tworzą model systemu CRM dla swojego sektora rynkowego, jako że gotowy model dla agencji interaktywnych jeszcze nie istnieje i nigdzie go dotychczas nie wdrożono.
Firma HYPERmedia w dalszym ciągu nastawiona jest na ewolucję w kierunku tworzenia systemu gwarantującego klientowi powtarzalność sukcesu.

Jednym z kolejnych posunięć w tym kierunku ma być rozpoczęcie procesu certyfikacji ISO od stycznia 2003 roku.
“Dedykujemy naszą pierwszą pozycję Klientom, dziękując za powierzone nam zaufanie oraz zespołowi HYPERmedia. Mamy nadzieję, że miejsce w rankingu potwierdza trafność wyboru naszej agencji do obsługi” powiedział podsumowując Stępniewski.

http://www.hypermedia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry