Rodan Systems zadebiutował na NewConnect

W poniedziałek, 28 stycznia 2008 roku, rozpoczęły się notowania Rodan Systems na rynku NewConnect w Warszawie. Na otwarciu akcje spółki kosztowały 5.76 zł, o 4.73 proc. więcej od ceny emisyjnej. Do obrotu na NewConnect wprowadzono 4.465.124 akcji serii A, B i C.
W ofercie prywatnej zakończonej 17 grudnia 2007 roku, Rodan Systems S.A. sprzedał 859.124 akcji serii C, co stanowi 19,24% udziału w podwyższonym kapitale spółki. Akcje zostały objęte po cenie emisyjnej 5,50 złotego za akcję. W wyniku oferty firma pozyskała 4.725.182 złotych, które zostaną przeznaczone na realizację projektów inwestycyjnych Rodan Systems S.A. Spółka ma zamiar kontynuować budowę wartości dla akcjonariuszy i już rozpoczęła realizację programu wzrostu.

– Wydarzenia ostatnich tygodni – w tym zakończona prywatna emisja akcji oraz wprowadzenie spółki na rynek NewConnect – dały nam wiele powodów do zadowolenia i stały się jednocześnie dodatkową motywacją do dalszej pracy. – powiedział Witold Staniszkis, Prezes Zarządu Rodan Systems S.A. – Wraz z całym zespołem bardzo się cieszę, że zostaliśmy tak pozytywnie przyjęci przez inwestorów giełdowych. Fakt, że akcje Rodan Systems rozpoczęły notowanie powyżej ceny emisyjnej, jest w moim przekonaniu dowodem zaufania i uznania dla pracy naszej firmy. – dodał prezes Staniszkis.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry