Rozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl

Firma Indigo we współpracy z warszawskim ZTM uruchomiła interaktywną mapę komunikacji miejskiej. Aplikacja dostępna pod adresem mapa.targeo.pl/ztm zawiera szczegółową mapę przystanków, która została zintegrowana z rozkładami jazdy dostarczanymi przez ZTM. Dane są aktualizowane kilka razy dziennie, a użytkownicy mogą wygodnie przeglądać czasy odjazdów autobusów i tramwajów z uwzględnieniem planowanych przez ZTM zmian w rozkładach w nadchodzących dniach.
Użyteczną funkcją serwisu jest możliwość definiowania własnych rozkładów, czyli coś w rodzaju schowka do często używanych połączeń. Jeśli użytkownik zaznaczy kilka najczęściej używanych przez siebie linii i przystanków – obok domu, pracy czy szkoły – przy kolejnych wejściach do serwisu automatycznie zostaną wyświetlone godziny najbliższych odjazdów z wybranych lokalizacji. Serwis Targeo udostępnia też funkcje do wydruku rozkładów.

Targeo.pl jest pierwszym z działających w Polsce serwisów mapowych, który uruchomił kompletną mapę komunikacyjną stolicy – Po dużych miastach coraz trudniej poruszać się samochodem, a komunikacja miejska jest coraz częściej wybieranym środkiem transportu. Dlatego właśnie postanowiliśmy rozszerzyć nasze mapy o informacje dotyczące transportu miejskiego – mówi Rafał Mikołajczak, prezes zarządu firmy Indigo, operatora Targeo.pl.

Indigo przygotowuje się do publikacji rozkładów w kolejnych miastach, a informacje transportowe będą wkrótce dostępne także poprzez mobilny lokalizator Targeo.mobi dla telefonów komórkowych. Aplikację mapową na telefon można pobrać bezpłatnie wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres http://targeo.mobi.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry