Ruszyła nowa wersja serwisu Patrz.pl

Popularny polski serwis video Patrz.pl właśnie uruchomił nową wersję. Główne nowości to integracja z Facebook oraz redesign serwisu.

Patrz.pl założony w 2005r. przez trzech absolwentów informatyki Politechniki Wrocławskiej był jednym z  pierwszych serwisów służącym do współdzielenia i wymiany multimediów w Polsce. Od pewnego czasu, rozwój strony skierowany jest na usługi związane z treściami video. W chwili obecnej, stanowią  one ponad połowę wszystkich materiałów dodawanych przez użytkowników.

Zmiany związane z nową wersją to przede wszystkim redesign strony głównej serwisu, na której podkreślono społecznościowe funkcjonalności Patrz.pl. To także nowa podstrona prezentująca treści multimedialne, zaopatrzona w odtwarzacz 16/9 oraz nowy system polecanych plików.

Ruszyła nowa wersja serwisu Patrz.pl 1

Nowa wersja Patrz.pl stanowi także pierwszy etap integracji usług Grupy Pino z Facebook’iem. Użytkownicy serwisu otrzymali możliwość błyskawicznego dodawania/promowania materiałów z Patrz.pl na najpopularniejszym serwisie społecznościowym świata. Patrz.pl udostępnił również dodatkowy odtwarzacz video, który podobnie do rozwiązania Youtube.com, uruchamia film wewnątrz aktualności Facebooka. Plany na najbliższą przyszłość zakładają również integrację kont Patrz.pl z usługą Facebook Connect.

”Integracja z Facebookiem jest naturalnym krokiem w rozwoju serwisu z pogranicza społeczności i rozrywki, którym niewątpliwie jest Patrz.pl. Nie chodzi nam jednak tylko i wyłącznie o udogodnienia związane z naszymi użytkownikami. Wspomniana integracja, otworzyła nam nowy kanał promocyjny w postaci reklam video oraz reklam onstream emitowanych na samym Facebooku. W ten sposób, staliśmy się jednym z pierwszych podmiotów sprzedających reklamę tego typu na największej platformie społecznościowej świata.” – wyjaśnia Michał Sadowski, dyrektor generalny Grupy Pino.

Patrz.pl jest jednym z kluczowych serwisów Grupy Pino.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top