SALESmanago będzie wspierać Nexterio w działaniach marketingowych

Nexterio.pl (dawniej Megastore.pl) zdecydował się na wdrożenie systemu SALESmanago dzięki któremu zapewni optymalizację procesów marketingowych i sprzedażowych.

salesmanagoSALESmanago pomoże zwiększyć konwersję z takich procesów, jak porzucony koszyk czy wysyłka dopasowanej oferty do profilu użytkownika.

Nexterio.pl (dawniej Megastore.pl) to sklep sprzedający produkty z kategorii dom i ogród. W swojej ofercie posiada prawie 30 tys. produktów wykończenia wnętrz i dekoracji oraz drobnego AGD.

SALESmanago Marketing Automation to polski system umożliwiający identyfikację osób pojawiających się na stronie WWW, monitoring ich działań oraz budowanie kompletnych profili zainteresowań klienta, które mogą być wzbogacane o dane transakcyjne. Na tej podstawie realizowane są procesy marketingowe przez własny moduł e-mail marketingu, serwowanie dynamicznej treści na stronie WWW, remarketing w sieciach reklamowych i retargeting e-mailowy do anonimowych użytkowników. Systemu SALESmanago używa już ponad tysiąc firm, wśród których znajdują się takie marki jak Komputronik, Agito.pl, Getin Bank, YvesRocher czy Matras.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry