SALESmanago spersonalizuje anonimowego klienta

SALESmanago przedstawiło nową propozycję dla swoich klientów – możliwość wysłania spersonalizowanego e-maila nawet w sytuacji gdy nie posiadamy adresu odwiedzającego naszą stronę.

Grzegorz Błażewicz
Grzegorz Błażewicz

Dzięki integracji systemu SALESmanago z systemem retargetingu e-mailowego Remintrex, możliwe zostaje bezpośrednie dotarcie z personalizowaną ofertą e-mail do anonimowych osób przebywających na stronie, do których jej właściciel nie posiada adresu e-mail.

System SALESmanago łączy to z danymi w systemie Remintrex, przez który wysyłany jest e-mail z automatycznie dopasowaną ofertą. Użytkownik SALESmanago może również pozyskać w podobny sposób numer telefonu.

To kolejna innowacja produktowa w ramach SALESmanago, która daje wyjątkowe możliwości generowania przychodu przez użytkowników naszego rozwiązania marketing automation – powiedział Grzegorz Błażewicz, założyciel i Prezes SALESmanago Marketing Automation.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry