Samochód w konkursie Megapanel wręczony

Firmy Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. oraz Gemius SA 26 stycznia 2009 wręczyły nagrodę główną w konkursie dla uczestników Megapanel PBI/Gemius.

W konkursie skierowanym do Megapanelistów firmy PBI oraz Gemius SA przyznają co miesiąc nagrody
w postaci aparatów cyfrowych, monitorów LCD, myszek optycznych, a jeden raz w roku wręczają nagrodę specjalną w postaci samochodu. Aby wygrać w konkursie Megapanel PBI/Gemius, wystarczyło uczestniczyć w badaniu przez minimum trzy miesiące i odpowiedzieć na pytania konkursowe.

samochod1Samochód osobowy trafił do Pani Jolanty Kwedyczenko, należącej do badania Megapanel PBI/Gemius od ponad półtora roku. 53 letnia dietetyczka z Krakowa wysoko ceni możliwości internetu, którego używa od 10 lat. Korzysta niego średnio 2 godziny dziennie, zarówno w domu jak i w pracy. Najczęściej odwiedza portale informacyjne oraz witryny o żywieniu i dietetyce. Ze znajomymi często kontaktuje się za pośrednictwem komunikatorów.

„To moja druga wygrana w życiu, ale pierwsza tak cenna. Jestem bardzo szczęśliwa, choć do badania Megapanel PBI/Gemius nie przystąpiłam dla nagrody, a z ciekawości oraz po to, by wnieść swój osobisty wkład w badanie internetu. Chciałam również mieć dostęp do interesujących wyników badania, oferowanych panelistom” – powiedziała Pani Jolanta. „Na początku nie mogłam uwierzyć, że to właśnie mnie przytrafiło się takie szczęście. Do momentu oficjalnego wręczenia nagrody nie mówiłam o niej nikomu oprócz współmałżonka, który uwierzył mi od razu. Stwierdził, że jestem szczęściarą, tym większą, że mam Go za męża!” Pani Jolanta wyznaje zasadę, że trzeba dać sobie szansę na wygraną, dlatego mówi: „Będę zachęcać wszystkich znajomych, by brali udział w badaniu Megapanel PBI/Gemius, może im również dopisze szczęśliwy los!” .

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top