Serwis mojeauto.pl świętuje 10 urodziny

Opublikowano: 5 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

W maju mija dziesięć lat od debiutu serwisu mojeauto.pl w Internecie. Z tej okazji dla użytkowników portalu ogłoszony został specjalny konkurs z nagrodami.

Idea konkursu jest bardzo prosta, przekonują właściciele serwisu. Codziennie, przez cały miesiąc, pojawiać się będzie jedno pytanie i jedna nagroda. Pytania będą różnorodne, a podpowiedzi będzie można znaleźć na stronach mojeauto.pl.

Nasz konkurs, a właściwie zabawa, ma dać szansę naszym wiernym użytkownikom, aby mogli wykazać się znajomością portalu mojeauto.pl, a także pokazać nowym użytkownikom, jak wiele informacji o szeroko rozumianej motoryzacji mogą znaleźć na naszych stronach. Do każdego pytania dodana jest podpowiedź, aby ułatwić znalezienie właściwej odpowiedzi – mówi Szymon Siwek, kierownik marketingu w mojeauto.pl.

Więcej informacji o konkursie na tej stronie.

Od maja 2007 roku serwis mojeauto.pl, którego wydawcą jest spółka Internet Service, był własnością Bankier.pl SA. Z początkiem 2010 roku Internet Service wraz z pozostałymi spółkami Grupy Bankier.pl dołączył do Grupy Allegro.

Dawid ZarazińskiSerwis mojeauto.pl świętuje 10 urodziny

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.