Serwis mojeauto.pl świętuje 10 urodziny

W maju mija dziesięć lat od debiutu serwisu mojeauto.pl w Internecie. Z tej okazji dla użytkowników portalu ogłoszony został specjalny konkurs z nagrodami.

Idea konkursu jest bardzo prosta, przekonują właściciele serwisu. Codziennie, przez cały miesiąc, pojawiać się będzie jedno pytanie i jedna nagroda. Pytania będą różnorodne, a podpowiedzi będzie można znaleźć na stronach mojeauto.pl.

Nasz konkurs, a właściwie zabawa, ma dać szansę naszym wiernym użytkownikom, aby mogli wykazać się znajomością portalu mojeauto.pl, a także pokazać nowym użytkownikom, jak wiele informacji o szeroko rozumianej motoryzacji mogą znaleźć na naszych stronach. Do każdego pytania dodana jest podpowiedź, aby ułatwić znalezienie właściwej odpowiedzi – mówi Szymon Siwek, kierownik marketingu w mojeauto.pl.

Więcej informacji o konkursie na tej stronie.

Od maja 2007 roku serwis mojeauto.pl, którego wydawcą jest spółka Internet Service, był własnością Bankier.pl SA. Z początkiem 2010 roku Internet Service wraz z pozostałymi spółkami Grupy Bankier.pl dołączył do Grupy Allegro.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry