Serwis podarunkowy Wrapp rusza w Polsce

Wirtualne karty podarunkowe z usługi Wrapp staną się niebawem dostępne dla polskich użytkowników Facebooka.

Serwis podarunkowy Wrapp rusza w Polsce 1Wrapp już wkrótce będzie dostępny dla polskich użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Jest to mobilny serwis podarunkowy, pozwalający na przesyłanie wybranym adresatom kart podarunkowych czołowych marek. Przy projekcie internetowo-mobilnego serwisu Wrapp współpracuje Łukasz Wejchert, wieloletni prezes portalu Onet. Do zarządu Wrapp dołączyli także Niklas Zennström, twórca Skype’a oraz Reid Hoffman, twórca LinkedIn.

Polska jest kolejnym krajem, po Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Norwegii, w którym ma być dostępna usługa Wrapp. Firma powstała w Szwecji w listopadzie 2011 roku. W ciągu ostatnich 5 miesięcy prawie 250 tys. aktywnych użytkowników serwisu Wrapp podarowało znajomym z serwisu Facebook ponad 1,7 mln darmowych kart upominkowych. Można je realizować w sklepach ponad 70 partnerów handlowych w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Z perspektywy sprzedawców, usługa Wrapp pozwolić ma na dotarcie do wyselekcjonowanej grupy pożądanych klientów. Współpracę z serwisem Wrap na amerykańskim rynku rozpoczęły największe marki, takie jak H&M, Gap czy Sephora.

Usługa Wrapp dobrze wpisuje się w rozwijający się trend tzw. social giftingu. Jednocześnie pozwala ona na przełożenie popularności serwisów i trendów w mediach społecznościowych w realny efekt biznesowy czyli sprzedaż – powiedział Łukasz Wejchert.

W planach twórców serwisu Wrapp jest uruchomienie usługi w Japonii, Kanadzie i we Włoszech. Rozwojem firmy Wrapp zajmuje się Thomas Krotkiewski, założyciel międzynarodowej agencji marketingowej Spook.pl, były dyrektor Grey Worldwide (Grupa WPP). W dłuższej perspektywie czasu usługa ma wejść na rynek niemiecki, francuski, holenderski, fiński, australijski, turecki, brazylijski i tajwański.

Aplikacja mobilna Wrapp jest dostępna w sklepie App Store i Google Play, a dodatkowo można z niej skorzystać na stronie www.wrapp.com.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry