Shuttout.com pozyskuje inwestora

Notowany na NewConnect fundusz private equity Tech Invest Group podpisał umowę, w ramach której obejmie 15,03% nowych udziałów w Shuttout Ltd. Zarejestrowana w Wielkiej Brytanii spółka jest właścicielem serwisu Shuttout.com, który umożliwia entuzjastom fotografii dzielenie się swoimi pracami i zarabianie na nich.

Shuttout.com jest platformą społecznościowych konkursów fotograficznych kierowanych przede wszystkim do amatorów fotografii występujących w roli organizatorów, uczestników i jury. W konkursach można uczestniczyć odpłatnie (uczestnik wnosi drobną opłatę i może liczyć na nagrodę finansową), lub w trybie rozrywkowym (bez opłaty i ewentualnej nagrody).

Shuttout.com pozyskuje inwestora 1

Fotografia to pasja, która łączy miliony ludzi na całym świecie. Shuttout.com to miejsce, gdzie mogą rywalizować, wymieniać doświadczenia i jednocześnie wygrywać nagrody pieniężne, których wysokość od ilości uczestników. Chcemy stworzyć największą społecznościową galerię fotograficzną na świecie, gdzie każde zdjęcie będzie miało swoją wartość opartą na społecznościowej ocenie, zdobytych głosach i wygranych konkursach. – powiedział Mateusz Chłodnicki, dyrektor zarządzający Shuttout Ltd.

Jeszcze w lecie tego roku Shuttout.com zostanie rozszerzony o funkcjonalność polegającą na tworzeniu przez uczestników tego serwisu własnych konkursów.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry