Sieć i zarabiaj

Szukasz sposobu na dochodową monetyzację ruchu na swoim serwisie? zanox wprowadza nowe, atrakcyjne programy reklamowe do swojej oferty.

Wśród najpopularniejszych znajdują się:

Sieć i zarabiaj 1

Z zanox współpracuje ponad  milion partnerów – wydawców na całym świecie, w Polsce kilka tysięcy. Najskuteczniejsze polskie serwisy zarabiają dzięki nam kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie lub więcej – mówi Maciej Wyszyński, szef zanox na Europę Centralną i Wschodnią. Dla wielu polskich witryn jest to realna, a co najważniejsze dochodowa alternatywa dla głównego źródła przychodów – Google Ad Sense – dodaje Wyszyński.

W ciągu ostatnich dni, firma wprowadziła do swojej oferty kilka nowych programów reklamowych. Dzięki międzynarodowej współpracy z zanox, w polskim internecie rozpoczęły sprzedaż dwie renomowane, globalne firmy: Tchibo – czołowy producent kawy i Quelle – największy dom wysyłkowy w Europie.

Spośród nowych programów największą popularnością cieszą się:

Sieć i zarabiaj 2

Wśród partnerów zanox w Polsce, obok średnich i małych wydawców, są także Ci najwięksi – zarówno portale, jak i serwisy społecznościowe.

Korzystamy z kilku programów zanox, także z tych najnowszych – mówi Rafał Agnieszczak, prezes Fotka.pl – najbardziej dochodowego serwisu społecznościowego w Polsce, który w zeszłym roku odnotował blisko 6 mln PLN przychodu. Największe uznanie wśród Fotkowiczów znalazł program QUELLE.pl. Od pierwszego dnia kampania cieszy się ogromną popularnością i ma bardzo wysoki wskaźnik konwersji. Dzięki temu dochody z zanox stanowią bardzo atrakcyjne źródło przychodów dla firmy – dodaje Agnieszczak.

zanox kontynuując dynamiczny rozwój w Polsce, równolegle przeprowadza światową ekspansję. W kwietniu tego roku otworzył nowe oddziały w Zurychu – Szwajcaria oraz Nowym Jorku – USA. Dzięki temu firma ma  już 11 biur rozsianych na 3 kontynentach i dociera do reklamodawców oraz wydawców z 200 krajów na świecie.

Globalna skala działania zanox, umożliwia reklamodawcom dotarcie do milinów internautów dziennie. Za pośrednictwem tylko jednego konta, klient ma możliwość reklamowania swoich produktów globalnie – w większości krajów europejskich, w Azji, a także w Ameryce Północnej. Przez to oferta reklamowa zanox jest atrakcyjna m.in. dla lokalnych firm planujących ekspansję za granicę czy tam już działających czy też serwisów chcących współpracować z zagranicznymi reklamodawcami w ramach międzynarodowych programów.

www.zanox.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top