Sondaż Ministerstwa Finansów i RadiaZet

Opublikowano: 25 kwietnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

We wtorek, 23 kwietnia 2002, w serwisie internetowym MF przeprowadzono ankietę pt.: „Czy uważasz, że Minister Finansów powinien zwolnić polskich piłkarzy z podatku dochodowego od premii za udział w Mistrzostwach Świata”.

Akcja prowadzona była wspólnie z Radiem Zet. Spośród 5261 osób, które odwiedziły wczoraj serwis internetowy Ministerstwa Finansów w ankiecie wzięło udział 1405. Wyniki ankiety, pokazują, że gros internautów (67,5 proc.) sprzeciwia się zwolnieniu naszych reprezentantów z podatku. Jedynie (32,5 proc.) uznało, że piłkarze zasługują na ten przywilej. Na „zielony telefon Radia Zet” zadzwoniło ponad 400 osób. 90 procent wyraziło się sceptycznie wobec tego projektu.

Dotychczas wicepremier Marek Belka zwolnił z podatków i opłat jedynie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zdaniem ministra finansów, osiągnięcie przez polską drużynę minimum ćwierćfinału jest tym progiem, od którego będzie rozważał możliwość zwolnienia podatkowego dla naszych reprezentantów.

http://www.mf.gov.pl

Sylwester KozakSondaż Ministerstwa Finansów i RadiaZet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.