Społeczność inwestorów NewConnect w Biznes.net

Budowanie społeczności wokół rynku NewConnect to inicjatywa Giełdy Papierów Wartościowych realizowana we współpracy z portalem dla profesjonalistów Biznes.net oraz firmą New Europe Events.
Z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych i zaangażowanych na tym rynku, Giełda uruchomiła pod adresem http://www.newconnect.allthepeople.pl portal społecznościowy „NewConnect all the People”, a także comiesięczne, wieczorne spotkania „NewConnect Club” (http://ncclub.pl).

Celem budowania społeczności NewConnect – zarówno w internecie, jak i podczas comiesięcznych spotkań przy lampce wina – jest stworzenie platformy wymiany kontaktów i wiedzy dla osób związanych z rynkiem tj. przedsiębiorcami, inwestorami, autoryzowanymi doradcami, maklerami, analitykami i przedstawicielami mediów.

Uczestnikami internetowej społeczności zostało już prawie 2000 osób, które jak można przypuszczać stanowią najbardziej wpływową grupę osób związaną z NewConnect. Z kolei w wieczornych spotkaniach „NewConnect Club” uczestniczy regularnie ponad 100 osób.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych podejmuje szereg działań mających na celu usprawnienie komunikacji między emitentami, a inwestorami na rynku NewConnect.

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry