Stażyści: komedia o stażu w Google

Opublikowano: 14 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Studio filmowe Fox pokazało trailer filmu „Stażyści”. Vince Vaughn i Owen Wilson wcielają się w komedii w stażystów firmy Google.

Materiał promocyjny pokazuje m.in. sceny z kampusu Google, w tym znane „atrybuty” firmy: przezroczyste tablice, wyzwanie z kostką Rubika czy samoprowadzące się samochody.

Fabuła filmu nie będzie zapewne odkrywcza, a dowcip nie należy do najbardziej wyszukanych. Z pewnością jednak umiejscowienie akcji zwraca uwagę. Po „The Social Network” czy reality-show „Start-Ups: Silicon Valley” to kolejny przykład na to, że kino coraz częściej zauważa i eksploatuje Krzemową Dolinę.

Do premiery filmu nieznana będzie odpowiedź na pytanie czy „Stażyści” staną się dla Google laurką czy raczej gorzką zabawą z wizerunkiem firmy.

Dawid ZarazińskiStażyści: komedia o stażu w Google

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.