Studio foto w OS3

Grupa medialna OS3 group, w skład której wchodzą OS3 multimedia, RSI internet i JOTKA print design powiększyła się o kolejną firmę – studio fotograficzne INIS.

Usługi INIS skierowane są zarówno do firm wymagających kompleksowej obsługi w zakresie fotografii, jak i klientów indywidualnych.

„Wieloletnie doświadczenie, kreatywny zespół oraz niesłabnąca pasja tworzenia sprawiły, że każdemu naszemu klientowi oferujemy coś niepowtarzalnego i wyjątkowego. Dbamy również o skuteczność i efektywność produkcji wykonywanych na zlecenie firm, działając w myśl zasady, że dzięki naszym zdjęciom klient będzie zauważony, a jego oferta zaciekawi potencjalnych nabywców. Wieloletnia obecność na rynku i znajomość branży sprawiają, że potrafimy zachować profesjonalny dystans między modą, a sztuką. Nie powielamy wzorców, szukamy własnej drogi do satysfakcji klienta.” powiedział Krzysztof Pietrek dyrektor INIS fotografia.

W uruchomionym właśnie serwisie internetowym inis.pl internauci znajdą wyczerpujące informacje o ofercie, dorobku oraz portfolio studia. Witryna umożliwia również skontaktowanie się z INIS oraz przesłanie cv w odpowiedzi na zamieszczoną na stronie ofertę pracy. Portfolio studia jest na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu potencjalni klienci mają szansę zapoznania się z najnowszymi projektami INIS.

Od strony graficznej w serwisie przeważają odcienie ciemnej zieleni oraz beż, co nawiązuje do firmowych kolorów grupy OS3 group, w której skład wchodzi również INIS.

INIS fotografia to studio cyfrowej fotografii profesjonalnej. Powstało z potrzeby naszych klientów, którzy docenili naszą pracę i zaufali naszemu doświadczeniu. Dotychczas pracowaliśmy dla takich klientów jak: TelePizza Poland, Media Express, Filak, Wypiór, czy zespołu muzyki irlandzkiej Carrantuohill.

http://www.inis.pl
http://www.os3group.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top