Sukces kampanii „Internet też medium”

W dwa tygodnie od rozpoczęcia kampanii edukacyjnej „Internet też medium”, prowadzonej przez Interactive Advertising Bureau Polska, serwis internetowy tezmedium.pl odwiedziło ponad 50 000 osób. Według szacunków IAB Polska, do zakończenia I etapu działań reklamowych zaplanowanych do 20 września br., z serwisem zapozna się ponad 100 000 unikalnych użytkowników. Rosnące zainteresowanie www.tezmedium.pl skłoniło organizatora kampanii do rozpoczęcia prac nad jego rozbudową.

Celem kampanii edukacyjnej „Internet też medium” jest wskazanie zalet Internetu i budowanie wiedzy na temat możliwości efektywnego wykorzystania tego medium w działaniach reklamowych. „W związku z dużym zainteresowaniem serwisem www.tezmedium.pl pracujemy nad uruchomieniem nowych działów” – mówi Dominik Kaznowski, wiceprezes zarządu IAB, odpowiedzialny za marketing i komunikację. „Już w październiku na www.tezmedium.pl pojawią się m.in. case studies interaktywnych kampanii reklamowych, biblioteka artykułów na temat Internetu, interaktywny przewodnik po formach reklamowych oraz badania, raporty i newsletter”, dodaje.

Już teraz w serwisie tezmedium.pl można zapoznać się z kompleksowymi informacjami na temat Internetu, potrzebnymi zarówno do planowania kampanii reklamowych (sekcje: zasięg i profil użytkownika), jak również oceny ich skuteczności i efektywności kosztowej (sekcje: koszt dotarcia, mierzalność i efektywność).

„Internet też medium” to pierwsza akcja edukacyjna w Polskim Internecie zaplanowana na taką skalę i angażująca zdecydowaną większość podmiotów działających na rynku internetowym. Za kreacje serwisu i hosting jest odpowiedzialna agencja K2 Internet, Internet Designers wyprodukowała stronę i dostarczyła CMS, agencja IMP wykonała kreacje do kampanii reklamowej. Powierzchnię reklamową na potrzeby kampanii użyczyły portale Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia.pl, Gazeta.pl oraz internetowe sieci reklamowe, Adnet, ARBOmedia i IDMnet. Grono parterów akcji stale się powiększa.

http://www.tezmedium.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top