Super Express w ofercie sieci IDMnet

3 listopada do sieci IDMnet dołączył internetowy serwis dziennika Super Express. Serwis superexpress.pl to największy i najchętniej czytany tabloidowy dziennik on-line w Polsce. Witryna generuje miesięcznie średnio prawie 5 mln odsłon i przyciąga ponad 230 tys. spragnionych najświeższych informacji użytkowników.

Super Express jest jednym z najpopularniejszych dzienników ogólnopolskich, który na rynku zajmuje trzecią pozycję w badaniach czytelnictwa i sprzedaży. Dziennik należy do jednych z pierwszych gazet codziennych w Polsce, które uruchomiły swoje wydania internetowe. Wersja on-line – www.superexpress.pl – ukazuje się od grudnia 1996 roku.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca okaże się bardzo owocna. Liczymy, ze razem z ‘Super Expressem’ będziemy mogli wprowadzać nową jakość jeśli chodzi o reklamę internetową w Polsce. Olbrzymi potencjał jaki drzemie w serwisie oferuje reklamodawcom bardzo skuteczne możliwości dotarcia do właściwych grup odbiorczych. Chcemy im to ułatwiać. – powiedział Adam Dyba, Dyrektor Generalny IDMnet.

http://www.superexpress.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry