Superjedynki ponownie w INTERIA.PL

Już po raz trzeci portal INTERIA.PL, w ramach współpracy z Telewizją Polską, przygotował oficjalne strony internetowe i mechanizmy głosowania dla wielkiego plebiscytu muzycznego Superjedynki. W głosowaniu, które potrwa do 15 maja br., użytkownicy INTERIA.PL, widzowie TVP, słuchacze RMF FM oraz czytelnicy tygodnika TeleTydzień wskażą swoich ulubionych wykonawców, najlepsze płyty i utwory.

Tegoroczny plebiscyt odbywa się w 10 szczegółowych kategoriach. Tak jak w poprzednich latach głosować będzie można na wokalistę, wokalistkę, zespół, debiut, przebój, płytę pop i płytę rock. Po raz pierwszy plebiscyt odbywa w kategoriach płyta hip-hopowa, płyta alternatywna i płyta z muzyką literacką. Laureaci zostaną ogłoszeni 11 czerwca, w drugim dniu 42. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i otrzymają statuetki zaprojektowane przez wybitną polską rzeźbiarkę, profesor Zofię Wolską.

W plebiscycie głosować można przesyłając pocztą kupon konkursowy drukowany w tygodniku lub wskazując swoich faworytów na stronach Superjedynek w portalu INTERIA.PL. W połączonym z głosowaniem konkursie do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe – dwa samochody, wieża hi-fi oraz odtwarzacze mp3. W konkursie mogą brać udział osoby, które mają ukończone 18 lat.

Plebiscyt Superjedynki organizowany jest przez Telewizję Polską, we współpracy z Wydawnictwem Bauer, radiem RMF FM oraz portalem INTERIA.PL.

http://superjedynki.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry