Superstacja w WPtv

Telewizja Superstacja podpisała umowę z portalem Wirtualna Polska. Dzięki tej współpracy programy Superstacji oglądać można w internetowej telewizji Wirtualnej Polski – WPtv.
Na antenie internetowej telewizji WPtv (wptv.wp.pl) widzowie będą mogli obejrzeć najważniejsze i najciekawsze produkcje Superstacji, m.in. „Puszkę Paradowskiej” – program publicystyczny prowadzony przez Janinę Paradowską, czy „Salon polityczny”, którego gospodarzem jest znany dziennikarz Waldemar Ogiński.

Materiały Superstacji można oglądać na dwóch z czterech dostępnych kanałów internetowej telewizji WPtv: w Newsach oraz Rozrywce. Poszczególne audycje nadawane są o określonych godzinach, jednak dzięki opcji Video-on-Demand istnieje możliwość indywidualnego wybrania produkcji, którą w danej chwili chce oglądać telewidz-internauta.

„Reportaże Superstacji wzbogacą ofertę programową WPtv. Stawiamy na atrakcyjne materiały rozrywkowe oraz tzw. ‘lekkie spojrzenie’ na publicystykę, tego bowiem najczęściej szukają internauci. W WPtv, dzięki współpracy z Superstacją, emitowane będą m.in. wywiady z celebrities, relacje z planów filmowych, kinowych premier i pokazów mody. Nie zabraknie też sensacyjnych informacji z życia gwiazd filmu, muzyki, sport. – opowiada Przemysław Kazanowski z Pionu Rozwoju Produktów Wirtualnej Polski – Liczymy na to, że współpraca z Superstacją przyczyni się do pozyskania jeszcze większej grupy odbiorców i sympatyków naszej telewizji internetowej. – dodaje Kazanowski

Superstacja to telewizja informacyjno-rozrywkowa, która rozpoczęła emisję 1 października 2006 roku i dostępna jest w ponad 300 miastach w Polsce.

www.wptv.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry