Google przygotowuje domowy system rozrywki?

Google podjęło się stworzenia rozrywkowego, domowego systemu muzycznego. Za jego pośrednictwem będzie można bezprzewodowo słuchać muzyki w całym domu.

Google przygotowuje domowy system rozrywki? 1Najistotniejsze jest to, że Google ma w planach, jak podaje Wall Street Journal, sprzedawanie owego systemu pod własną marką, a nie jak dotychczas pod marką swoich partnerów handlowych. Nie zostało to jeszcze potwierdzone przez firmę Google, ale faktem jest że strumieniowe przesyłanie muzyki z Google Music będzie funkcjonowało w serwisie i sklepie muzycznym. System może zostać również zintegrowany z systemem Android.

Przygotowywany przez Google system ma umożliwić internautom pobieranie mediów cyfrowych, takich jak muzyka, i wykorzystywanie ich w urządzeniach i głośnikach autoryzowanych przez Google. Obsługa systemu będzie możliwa za pośrednictwem smartfonu lub tabletu. Być może jeszcze w tym roku testowany obecnie system rozrywki ujrzy światło dzienne.

Google podjęło również działania mające na celu udoskonalenie Google TV. Przyszły system kina domowego może stanowić wsparcie dla mediów strumieniowych. Będzie można więc puszczać muzykę i pliki video bezprzewodowo do urządzeń znajdujących się w domu. Łączność bezprzewodowa będzie możliwa dzięki wykorzystaniu WiFi i Bluetooth.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Scroll to Top