TBWA i Fundacja WHD

Opublikowano: 29 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W styczniu 2009 r. rozpoczęła się kampania 1% podatku dla Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci pod hasłem „ W domu dzieci mniej się boją”, która ma na celu zachęcenie społeczeństwa polskiego do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji WHD.

Celem kampanii jest również poinformowanie Polaków o działalności Fundacji WHD i przybliżenie problemu opieki nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w ich własnych domach.

„Hasło kampanii „ W domu dzieci mniej się boja” odnosi się do ogromnej potrzeby miłości, bezpieczeństwa i wsparcia, które odchodzące dzieci mogą dostać jedynie w gronie najbliższych”- mówi Malina Wieczorek, Non Profit & Art Promotion Director TBWA\TELESCOPE.
billboard_6x3_wawa-1

Agencja TBWA\ w ramach prospołecznych działań TBWA\TELESCOPE przygotowała materiały reklamowe: film reklamowy pt. „Światło”, spot radiowy, ogłoszenia prasowe, plakaty wielkoformatowe i banery internetowe. Kampania obejmuje także akcje promocyjne dla Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku oraz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, którym Fundacja WHD gwarantuje wsparcie finansowe.
W planowaniu mediów pomaga Dom Mediowy Mediaedge:cia. Kampania potrwa do końca kwietnia 2009 r.

Hanna LaskowskaTBWA i Fundacja WHD

Podziel się!

O autorze

hania