TechCamp dla łapiących się w PHP-ie

Powstał w 1994 roku i zrewolucjonizował świat programowania obiektowego. Dlatego dwa najbliższe odcinki TechCampu poświęcone będą właśnie językowi PHP. Wydarzenia są bezpłatne, właśnie ruszyła rejestracja.

Już 5 marca w Krakowie i 12 marca we Wrocławiu spojrzeć będzie można od strony kodu na jeden z najpopularniejszych języków programowania – PHP. Pojawią się również przykłady praktycznego wykorzystania tego języka w codziennej pracy.

techcamp_grafika

Podczas krakowskiego odcinka Piotr Suszalski z Freshmail opowie o PHP w zastosowaniach typu enterprise. Na scenie wiedzą z zakresu kodowania w PHP-ie podzieli się również specjalista z Grupy Unity – Adam Kopeć.

W stolicy Dolnego Śląska wystąpi zaś Mariusz Gil. Ekspert opowie o możliwościach oferowanych przez Aerospike z perspektywy developera PHP. Z kolei Adam Zieliński, freelancer, Zend Certified Developer z 10-letnim doświadczeniem spróbuje odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące praktycznego tworzenia kodu w PHP.

Jeśli i Ciebie nurtują pytania związane z PHP-em po części merytorycznej tradycyjnie zasiądziemy do wspólnego networkingu w formule TechClash. Dla wszystkich uczestników dostarczymy gorącą, darmową pizzę i najlepsze technologiczne emocje – zapowiadają organizatorzy z Akademii Unity, którzy na wydarzenie zapraszają wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido. Nasza Redakcja jest patronem medialnym spotkań.

Rejestracja: www.techcamp25.evenea.pl (Kraków)

Rejestracja: www.techcamp26.evenea.pl (Wrocław)

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry