TEQUILA\Polska ćwierka w Internecie

TEQUILA\Polska dołącza do internetowych społeczności i uruchamia swoje konta na portalach Twitter i Facebook. W ten sposób TEQUILA \Polska chce nawiązać kontakt ze swoimi Klientami, komentować rynkowe trendy i informować o nowościach z życia agencji.

– Jako agencja marketingu zintegrowanego, musimy być na bieżąco z najnowszymi trendami oraz wykorzystywać potencjał i możliwości, jakie dają nowe kanały komunikacji. Dzięki takim miejscom jak Twitter czy Facebook, możemy nawiązać kontakt z wszystkimi osobami interesującymi się naszą agencją na nowej płaszczyźnie oraz pokazać, że TEQUILA\Polska to grupa ciekawych ludzi chcących dzielić się swoimi doświadczeniami, pasjami i przekonaniami – mówi Arkadiusz Piechocki, Partner Zarządzający TEQUILA\ Polska

Portal społecznościowy Twitter to najnowszy przebój komunikacji internetowej, coraz bardziej popularny w Polsce, często zwany „mikro blogiem”. Użytkownikom daje możliwość umieszczania krótkich, maksymalnie kilkuzdaniowych (160 znaków) komentarzy, na dowolny temat. Regularnymi „ćwierkającymi” są znani muzycy, aktorzy, a nawet politycy. Refleksje z kampanii wyborczej regularnie na Twitterze zamieszczał obecny prezydent USA Barack Obama. Na portalu Twitter pod adresem http://twitter.com/tequilapolska będą pojawiać się bieżące informacje o tym, co aktulanie dzieje się w agencji, linki do interesujących stron oraz krótkie komentarze do najnowszych wydarzeń.

Na koncie TEQUILA\Polska na portalu Facebook, użytkownik znajdzie m.in. informacje z życia firmy, linki do ciekawych stron internetowych, profile pracowników i przyjaciół agencji oraz zdjęcia z ważniejszych wydarzeń. Swoje komentarze w postaci polecanych linków regularnie zamieszcza Arkadiusz Piechocki – Partner Zarządzający TEQUILA\Polska. Konto agencji znajduje się pod adresem http://www.facebook.pl/pages/TEQUILA-Polska/120415800714

To nie pierwszy nowotechnologiczny projekt tego typu realizowany przez TEQUILA\. Oprócz uruchomienia kont na Facebook i Twitter, TEQUILA\Polska od ubiegłego roku aktywnie działa w Internecie przez portal branżowy www.brandenergizing.com.

http://twitter.com/tequilapolska

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top