Testy Steam dla Linuksa w październiku

Jak donosiliśmy jeszcze w lipcu, Steam pojawi się na Linuksie. Firma Valve, odpowiedzialna za platformę dystrybucji gier, poinformowała właśnie, że pierwsze zamknięte testy odbędą się w przyszłym miesiącu.

Testy Steam dla Linuksa w październiku 1Firma Valve na swoim blogu informuje, że w październiku rozpoczną się testy Steam dla systemu Linux. Będą jednak dość mocno ograniczone. Weźmie w nim udział jedynie tysiąc użytkowników, do dyspozycji będzie jedna gra, a Steam otrzyma wsparcie jedynie dla dystrybucji Ubuntu w wersji 12.04 i nowszej. Co więcej, niedawno wprowadzona opcja Big Picture nie będzie także dostępna.

Valve nie udostępniła jeszcze możliwości zapisywania się do testów, ale firma już teraz informuje, że chodzi jej o użytkowników, którzy od dawna korzystają z Linuksa. Jeśli testy pójdą sprawnie oficjalny klient Steam powinien pojawić się w najbliższych miesiącach.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry