TOPtrendy 2006 w Wirtualnej Polsce

14.06 w środę o godzinie 14:14 wystartował specjalny serwis internetowy dotyczący muzycznego wydarzenia roku TOPtrendy 2006. Jest on dostępny na stronie www.TOPtrendy.wp.pl.
Fani polskiej muzyki mogą tam znaleźć informacje dotyczące festiwalu TOPtrendy, jego historii, newsy na temat gwiazd TOP, a przede wszystkim oddać głos na jednego z 26 młodych artystów. Do 20 czerwca użytkownicy serwisu mogą głosować na swoich faworytów. 8 finalistów będzie można zobaczyć i usłyszeć na koncercie „trendy” 15 lipca w Sopocie. Zwycięzca zostanie wybrany przez widzów Telewizji POLSAT, którzy będą oddawać swoje głosy za pośrednictwem sms-ów.

Na specjalnie stworzonej stronie internetowej będzie można przeczytać ciekawostki i wywiady z najpopularniejszymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Już po raz czwarty dziesiątka TOP została wybrana na podstawie najbardziej obiektywnego kryterium, czyli ilości sprzedanych płyt w poprzednim roku. Na tegorocznym festiwalu TOPtrendy wystąpią: Monika Brodka, Hey, Anna Maria Jopek, Krzysztof Kiljański, KOMBII, Beata Kozidrak, Anita Lipnicka & John Porter, Mandaryna, Sistars oraz Virgin. Na stronie www.TOPtrendy.wp.pl można również znaleźć informacje na temat 26 młodych artystów, wybranych z ponad 100 zgłoszeń do koncertu „trendy”, a także posłuchać ich utworów.

Zainicjowany został cykl internetowych czatów z artystami TOPtrendów. W WP gościli już Krzysztof Kiljański oraz zespół KOMBII W najbliższym czasie będzie można wirtualnie spotkać pozostałe gwiazdy TOPtrendów.

www.toptrendy.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top