TotalMoney.pl – sprawdź na co Cię stać

W polskim Internecie pojawiło się nowe narzędzie TotalMoney.pl – niezależna porównywarka produktów finansowych a także ubezpieczeń. W przyszłości w ramach portalu porównywane będą także inne trudne do porównania usługi i produkty z różnych branż. TotalMoney.pl to doskonała pomoc dla niezdecydowanych, a także poszukujących wiarygodnych informacji. Tutaj sprawdzisz na co Cię stać. Co ważne wszystkie usługi portalu są bezpłatne.

Serwis www.TotalMoney.pl służy prezentowaniu i porównywaniu w jednym miejscu szerokiej gamy produktów i usług. Aktualnie gromadzi ponad tysiąc produktów finansowych – m.in. kredytów hipotecznych gotówkowych, samochodowych a także lokat, kart kredytowych, kont bankowych oraz ubezpieczeń (m.in.-komunikacyjnych, turystycznych, majątkowych). Dane te są zbierane z różnych źródeł (m.in. bezpośrednio z banków, firm ubezpieczeniowych, od doradców i pośredników) i uporządkowane w jeden ten sam systematyczny sposób. Dzięki temu użytkownik serwisu otrzymuje niezależną informację o dostępnych na polskim rynku ofertach i co najważniejsze – ma możliwość ich porównania i samodzielnego wybrania najlepszych dla siebie. W ramach sekcji ubezpieczeń użytkownik może otrzymać za pośrednictwem portalu wyliczenie i porównanie składek 10 Towarzystw dla jego konkretnego ubezpieczenia.

– Misją TotalMoney.pl jest przedstawianie jak najdokładniejszych danych i ich bieżąca aktualizacja. Poprzez takie działanie wspieramy internautów w podejmowaniu decyzji, zwłaszcza teraz kiedy sytuacja na rynkach finansowych jest wyjątkowo niestabilna. Wszystkie dane dostarczane są przez banki, pośredników finansowych lub ubezpieczeniowych i weryfikowane są przez sztab analityków przed publikacją w serwisie. Dajemy użytkownikowi możliwość pełnej weryfikacji ofert rekomendowanych przez pośredników finansowych i ubezpieczeniowych często powiązanych kapitałowo z instytucjami finansowymi. Docelowo będziemy to robili także w innych branżach. W jakich? W takich gdzie porównanie produktów i usług jest naprawdę trudne dla „Kowalskiego” a gdzie może potencjalnie sporo zaoszczędzić dokonując właściwego wyboru przed podjęciem decyzji. Chcemy pomagać ludziom w tym trudnym okresie efektywnie inwestować  i oszczędzać pieniądze. – mówi Marcin Klukowski, Członek Zarządu Spółki będącej właścicielem TotalMoney.pl. – To co nas różni od pośrednika to fakt, że nie rekomendujemy żadnych wyborów. Jesteśmy niezależni, a liczby nie kłamią   i na nich się opieramy. Każdy użytkownik może więc porównać i sam wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

Zaletą TotalMoney.pl jest prostota. Wystarczy wybrać produkt i wprowadzić niezbędne dane. W efekcie otrzymuje się listę ofert spełniających zadane kryteria posortowanych od najlepszej do najgorszej. W razie zainteresowania daną ofertą lub ofertami należy je zaznaczyć i wypełnić formularz. Następnie pracownicy TotalMoney.pl kontaktują nas       z bankiem, doradcami lub multiagentami. Dostęp do wszystkich danych, jak i pomoc ze strony konsultanta, są bezpłatne.  – Niezwykle ważna jest dla nas przejrzystość w działaniu. Porównujemy wszystkie produkty i usługi dostępne na rynku w ramach danej kategorii w obiektywny sposób. Zawsze można do nas zgłaszać zastrzeżenia dotyczące metodologii – dodaje Tomasz Litwiniuk, Dyrektor Zarządzający TotalMoney.pl

TotalMoney.pl to nie tylko funkcjonalny i wygodny system, ale także solidne zaplecze merytoryczne. Zespół TotalMoney.pl tworzą osoby posiadające bogate doświadczenie m.in. z rynku brytyjskiego w zakresie porównywania ofert produktów finansowych, ubezpieczeniowych i wielu innych, a także w zakresie współpracy z bankami i doradcami finansowymi. W skład zespołu wchodzą osoby w przeszłości związane z konsultingiem, sektorem bankowym i ubezpieczeniowym.

– Jesteśmy w trakcie zawierania bądź już zawarliśmy wiele umów i współpracujemy ściśle z doradcami, bankami oraz multiagentami ubezpieczeniowymi w celu jak najlepszego porównania ofert dostępnych na rynku oraz umożliwienia bezpośredniego zamówienia szerokiej gamy produktów także on-line – przekonuje Tomasz Litwiniuk.

Obiektywnym informacjom towarzyszą subiektywne oceny. Użytkownicy serwisu mają bowiem możliwość opiniowania prezentowanych ofert. W ten sposób samoistnie tworzony jest ranking prezentowanych produktów finansowych i ubezpieczeń.
Poza porównywarką serwis TotalMoney.pl posiada rozbudowaną część informacyjno-edukacyjną. Składa się na nią dział Encyklopedia, gdzie znaleźć można wiele cennych informacji związanych z prezentowanymi produktami i usługami, a także centrum bieżących informacji z rynków finansowych, porady ekspertów oraz przydatne kalkulatory pozwalające obliczyć np. raty i koszt kredytu, korzyści z konsolidacji kredytu czy wartość lokaty.

Twórcy www.TotalMoney.pl zapewniają, że serwis będzie stale się rozwijał. Już wkrótce mają pojawić się nowe kategorie usług do porównania.

www.TotalMoney.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry