Trwa rejestracja na pierwsze w Polsce Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych

MeetDomainers to ogólnopolska impreza dla inwestorów domen internetowych oraz firm i osób związanych z wtórnym rynkiem domen. Rynek ten przez wielu uważany jest za jeden z najlepszych rynków inwestycyjnych na najbliższe kilkanaście lat. Spotkanie odbędzie się w dniach 3-4 października 2008 w Hotelu Grand w Krakowie pod patronatem firm Active 24 oraz NameDrive.
Jak zapewniają Organizatorzy – udział w MeetDomainers to okazja do poznania opinii na temat polskiego rynku domen, prezentowanych przez właścicieli ciekawych portfolio, twórców popularnych serwisów społecznościowych, reprezentantów firm parkingowych oraz czołowych polskich rejestratorów. To również niepowtarzalna szansa na kupno i sprzedaż domen podczas pierwszej w Polsce aukcji na żywo, organizowanej we współpracy z serwisem Aftermarket.pl.

Sesja poświęcona aspektom prawnym związanym z domenami pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych kłopotów czy stresu związanego ze sporem w sądzie polubownym.
To także możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania biznesowych kontaktów przy lampce wina czy podczas wieczornej imprezy w eleganckim klubie.

MeetDomainers to niepowtarzalna okazja do poznania przedstawicieli takich serwisów jak NameDrive.pl, Active24.pl, Sedo.com, EuroDNS.pl, Dropped.pl czy Złapane.pl – to serwisy czołówki firm wspierających rynek wtórny domen w Polsce. MeetDomainers to również okazja do spotkania inwestorów domenowych skupionych na forum di.pl, które jest jednym z Partnerów MeetDomainers.

Uczestnictwo w MeetDomainers może okazać się jedną z najważniejszych decyzji w Twoim życiu – inwestowanie w domeny internetowe to klucz do Twojego sukcesu i wolności finansowej. Inwestycje w domeny możesz rozpocząć już od kilku złotych w kieszeni – zachęca Daniel Dryzek – organizator Spotkania Właścicieli Domen Internetowych i dodaje „na MeetDomainers poznasz najlepszych z najlepszych, od których dowiesz się jak kupować dobre domeny i jak je później sprzedawać z zyskiem”.

www.MeetDomainers.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top