VAT.pl rusza z nową usługą

Portal VAT.pl uruchomił nową usługę – wystawianie faktur VAT online. Teraz z każdego miejsca na świecie i o każdej porze można w bardzo prosty sposób wystawić fakturę VAT i zlecić jej wysłanie.

VAT.pl, serwis spółki PIT.pl, udostępnił pod adresem www.faktura.vat.pl usługę wystawiania faktur VAT online. Stworzony system umożliwia nie tylko łatwe wystawianie faktur w oparciu o indywidualną bazę Kontrahentów i towarów, daje także cały wachlarz możliwości jej przekazania poprzez pocztę elektroniczną, ale i tradycyjną, wiadomość SMS czy nawet faks.

Nowo powstała usługa jest idealnym, tanim i efektywnym narzędziem dla małych i średnich firm oraz wolnych zawodów. Dzięki faktura.vat.pl każdy w dowolnym miejscu i czasie może korzystać z ułatwień, jakie daje wystawianie faktur VAT przez Internet – mówi Jacek Wawrowski, Prezes PIT.pl sp. z o.o.

Usługa www.faktura.vat.pl pozwala na wystawienie faktury VAT bez potrzeby posiadania drukarki, faksu czy nawet dostępu do poczty elektronicznej. Co więcej wystawiona faktura jest archiwizowana na niezależnym bezpiecznym serwerze. System daje także szereg możliwości dalszej pracy z samym dokumentem. Posiada praktyczne rozwiązania i funkcje, jak choćby automatyczną numerację, wystawianie korekty dokumentu, własne jednostki miar i sposoby płatności. Oprócz  wystawiania faktur VAT, system umożliwia także wystawianie faktur ProForma i rachunków uproszczonych. Wszystkie funkcjonalności dostępne są także w wersji dla przeglądarek czytających, wykorzystywanych przez osoby niewidome i niedowidzące.

Usługa www.faktura.vat.pl powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu spółki PIT.pl w zakresie podatków i specjalistycznej wiedzy informatycznej spółki Blue Media S.A.

PIT.pl sp. z o.o., należąca do Grupy Bankier.pl S.A., do końca 2009 roku zapowiada premierę dwóch kolejnych serwisów prawno-podatkowych. Jeden z nich www.osobyprawne.pl jest już udostępniony w wersji BETA. Wortal wypełnia lukę informacji prawno-podatkowej w zakresie zakładania i prowadzenia spółek, fundacji i stowarzyszeń.

www.faktura.vat.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top