W.A.B. współpracuje z blogerami

Wydawnictwo W.A.B. postanowiło zaprosić blogerów do współpracy przy promocji książki „Miliarderzy z przypadku”, opowiadającej o początkach Facebooka.
Powieść „Miliarderzy z przypadku” opowiada o początkach Facebooka.  Jej fabuła koncentruje się na kontrowersyjnych relacjach między Markiem Zuckerbergiem, a pozostałymi współzałożycielami tego portalu.

– Uznaliśmy, że blogerzy, jako osoby współtworzące polski social mediowy krajobraz , będą idealnymi recenzentami  tej powieści. Zależało nam na autentyczności ich spostrzeżeń, dlatego też pozostawiliśmy blogerom swobodę w wyrażeniu opinii o książce – mówi Michał Maciejewski, właściciel agencji Pitted Cherries, odpowiedzialnej za realizację kampanii.

W.A.B. współpracuje z blogerami 1

Do współpracy został zaproszony Artur Kurasiński oraz Barbara Belt – blogerka, dziennikarka i modelka, znana również z popularnego programu TV4 „Chłopaki z taśmy”.

– Aby recenzje były oryginalne i bardziej przystępne dla użytkowników, postanowiliśmy nadać im formę video-wywiadów – dodaje Michał Maciejewski.

Efektem współpracy są video-recenzje  oraz konkursy na blogach, w których do wygrania była powieść „Miliarderzy z przypadku”:

Książka zostanie wydana także w formie audiobooka.  Z tej okazji 16 grudnia w siedzibie serwisu audioteka.pl  odbędzie się dyskusja poświęcona charakterystyce współczesnego biznesu internetowego. Live streaming z tego spotkania będzie można oglądać na stronach serwisu audioteka.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry