Wideo, foto i audio w Wirtualnej Polsce

Ruszył nowy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski – studio.wp.pl
Wystartował serwis społecznościowy WP – studio.wp.pl. Serwis umożliwia użytkownikom zamieszczanie w sieci własnych filmów, zdjęć i innych plików graficznych, a także nagrań muzycznych.

„Uruchomienie platformy studio.wp.pl to naturalny krok w rozwoju portalu. To także wymóg współczesnego Internetu, który tworzą, po prostu, jego użytkownicy.” – mówi Marcin Pokojski z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt. – „Ciekawe pliki audio, wideo i fotografie, zakładanie własnych multimedialnych albumów, ocena opublikowanych materiałów przez społeczność internautów; w naszym nowym serwisie można znaleźć wszystkie te elementy. Jest to idealne miejsce na stworzenie swojej wirtualno-multimedialnej wizytówki.”

Jak przystało na tego typu projekt, zamieszczenie pliku czy grafiki nie wymaga gruntownej wiedzy technologicznej. Wystarczy posiadać konto w WP i działać zgodnie z prostymi instrukcjami. Link do każdego materiału umieszczonego w studio.wp.pl można w kilka sekund przesłać nieodpłatnie na telefony w sieci WPmobi lub – korzystając z bramki sms – na telefon komórkowy w innej dowolnej sieci.

Z serwisu można korzystać przez WWW oraz, co ciekawe, za pośrednictwem telefonu komórkowego (przeglądanie i odtwarzanie plików). Wkrótce możliwe będzie także dodawanie materiałów przez komórkę.

Prezentowane w serwisie filmy wideo odtwarzane są bezpośrednio w oknie przeglądarki. Podobnie ma się rzecz z plikami dźwiękowymi. Odtwarzane są użytkownikom automatycznie. Każdy materiał zamieszczony w studio można ocenić i skomentować.

www.studio.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top