Większy zespół Evolution Media Net

Łukasz Winiarczyk dołączył do zespołu Evolution Media Net jako account manager. Wcześniej pracował w należącej do WP sieci reklamowej AdTotal.

Łukasz Winiarczyk będzie odpowiadał za sprzedaż, obsługę klientów i ich budżetów reklamowych w ramach działu Większy zespół Evolution Media Net 1Sprzedaży Bezpośredniej.

Nowy account manager pracował wcześniej w sieci reklamowej AdTotal na stanowisku specjalisty ds. reklamy. Posiada ponad dwuletnie doświadczenie w reklamie internetowej, a przez pięć wcześniejszych lat związany był z branżą wydawniczą jako project manager.

– Rozbudowa struktur naszego działu jest konsekwencją realizacji celów sprzedażowych i większej liczby kampanii, które prowadzimy i nadzorujemy. Łukasza znam z pracy w sieci AdTotal, gdzie dobrze i skutecznie realizował swoje zadania. – powiedział Szymon Szmigiel, dyrektor działu Sprzedaży Bezpośredniej w Evolution Media Net.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry