Wiosenna oferta Tlenofonu

Opublikowano: 12 maja 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Niższe ceny bramek VoIP, atrakcyjne stawki za połączenia, możliwość przeniesienia numeru – to nowa oferta Tlenofonu.
Od 12 maja br. wszystkie osoby chcące rozpocząć korzystanie z telefonii internetowej VoIP będą mogły zrobić to po niższych cenach. Tlenofon przygotował dla nich ofertę start-up.

Najtańszy model bramki pozwalającej na wykonywanie połączeń przez Internet, bez użycia komputera, kupić można już za 49,00 PLN brutto (poprzednio 99 PLN). Obniżone zostały również ceny wszystkich dostępnych urządzeń umożliwiających użytkownikom podłączenie internetowego telefonu niezależnie od technologii, w jakiej korzystają z Internetu. Dzięki takiej polityce cenowej Tlenofon zamierza znacznie poszerzyć krąg swoich użytkowników.

Nowością jest także zredukowanie kosztów wykonywanych połączeń. Obniżona została cena za połączenia z telefonami komórkowymi wszystkich sieci. Według nowych stawek za minutę rozmowy do sieci Orange, Era, Plus użytkownik zapłaci 44 gr. (poprzednio 50 gr.), w Play – 67 gr. (poprzednio 71 gr.). Do cen należy doliczyć podatek VAT.

Od niedawna Tlenofon oferuje także możliwość przeniesienia numeru telefonu stacjonarnego z Telekomunikacji Polskiej do telefonii internetowej. Dla użytkownika oznacza to zmianę operatora bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz rezygnacje z obowiązku płacenia abonamentu w TP. Najważniejsze jest jednak, że dotychczasowy numer telefonu pozostanie bez zmian.

Wiosenna oferta Tlenofonu 1

„Nowa usługa cieszy się dużym zainteresowaniem naszych użytkowników. Już pierwsi z nich zdecydowali się na przeniesienie swoich numerów z TP do Tlenofonu. Warto także dodać, że Tlenofon jest pierwszym operatorem VoIP, który oferuje tego typu usługę.” – mówi Jacek Świderski, Członek Zarządu o2.pl

www.tlenofon.pl

Hanna LaskowskaWiosenna oferta Tlenofonu

Podziel się!

O autorze

hania