Wiosenny konkurs z Microsoft Office 2007

Microsoft poinformował o rozpoczęciu konkursu związanego
z jubileuszową edycją specjalną pakietu Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych, który jest dostępny w promocyjnej cenie 199 PLN. Wśród wszystkich uczestników biorących udział w konkursie zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Konkurs rozpocznie się 22 kwietnia i potrwa do 30 czerwca 2008 r.
Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych to pakiet składający się z czterech aplikacji: Word, Excel, PowerPoint i OneNote, który może być zainstalowany na 3 komputerach domowych przeznaczonych do użytku niekomercyjnego.

Aby wziąć udział w konkursie,  wystarczy zakupić Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych i przygotować pracę konkursową za pomocą dowolnego z 4 programów wchodzących w skład pakietu domowego Microsoft Office 2007. Tematem pracy jest przedstawienie w wybrany przez siebie sposób zabawnego wydarzenia z życia użytkownika. Wśród wszystkich, którzy zakupią pakiet domowy Office 2007 oraz zgłoszą swoje prace konkursowe zostaną rozlosowane nagrody: samochód Dodge Caliber, pięć bonów wakacyjnych o wartości 5 000 PLN oraz czterysta klawiatur firmy Microsoft. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod adresem: www.microsoft.pl/konkurs.

„Pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych, wprowadzony na rynek rok temu, od  początku cieszył się ogromnym uznaniem naszych klientów. W niespełna 4 miesiące przekroczyliśmy roczną sprzedaż tego pakietu w wersji 2003. Ten fakt tym bardziej zmobilizował nas do przygotowania wyjątkowej oferty cenowej z okazji 15-lecia firmy Microsoft w Polsce. Cieszymy się, że polscy klienci nadal mogą nabywać pakiet w niższej cenie i cieszyć się zarówno zaletami legalnego oprogramowania, jak i szeroką funkcjonalnością Microsoft Office 2007” – powiedział Bartłomiej Danek, Information Worker Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft.

„Dotychczasowe zainteresowanie pakietem Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W efekcie, w wyniku stałego i niesłabnącego popytu na produkt, pakiet znajdował się na liście naszych bestsellerów przez prawie 8 ostatnich miesięcy i został wyróżniony specjalną nagrodą ‘Asy Empiku’. Rewelacyjne wyniki sprzedaży pokazały, że użytkownicy dbają o legalność swojego oprogramowania i że chętnie korzystają z okazji zakupu legalnego oprogramowania po niższej cenie” – powiedział Michał Tomaniak, Dyrektor Działu Multimediów w Empiku.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry