Wirtualna Polska uruchamia Pasaż Finansowy dostępny przez telefon komórkowy

Bez wychodzenia z domu, w każdym miejscu i o każdej porze. Od teraz, by znaleźć korzystny kredyt gotówkowy lub mieszkaniowy wystarczy… telefon komórkowy. Wirtualna Polska rozszerza ofertę dostępną przez urządzenia mobilne.
Wirtualna Polska rozszerza ofertę serwisów i usług dostępnych przez telefon komórkowy i inne urządzenia mobilne. Ruszył właśnie Pasaż Finansowy, z którego korzystać można właśnie przez telefon komórkowy – http://m.pf.wp.pl

Pasaż Finansowy WP to internetowa platforma pośrednictwa finansowego. W tej chwili zamówić porównać można i zamówić przez telefon dwie kategorie produktów Pasażu – kredyty mieszkaniowe oraz kredyty gotówkowe. W pierwszym etapie do współpracy zaproszone zostały dwie duże instytucje finansowe, gotowe do sprzedaży produktów finansowych przez telefon: Bank Millennium SA oraz pośrednik finansowy Open Finanse SA. Docelowo w projekt włączeni zostaną kolejni partnerzy Pasażu Finansowego WP, poszerzając ofertę produktów finansowych dostępnych przez telefon.

– Urządzenia mobilne to kolejny, niezwykle atrakcyjny kanał dystrybucji produktów finansowych. Zagospodarowujemy pole, na którym nieobecni są inni gracze związani z rynkiem finansowym. Będziemy starali się zakorzenić w świadomości użytkowników telefonów komórkowych, że WP oferuje szybki i bardzo prosty dostęp do produktów finansowych. Za naszym pośrednictwem już teraz można w bardzo łatwy sposób zamówić kontakt z doradcą kredytowym w celu omówienie szczegółów oferty i, docelowo, podpisania umowy kredytowej. – mówi Joanna Pawlak, Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży Wirtualnej Polski – Wierzymy, że taka forma kontaktu będzie bardzo wygodna dla użytkowników telefonów, a instytucjom finansowym pozwoli na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów, którzy o każdej porze dnia i praktycznie w każdym miejscu będą mogli skorzystać z tej usługi. – dodaje Joanna Pawlak.

Serwis mini.wp.pl zapewnia posiadaczom telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych dostęp do kluczowych serwisów WP, w tym Wiadomości, Sportu, Pogody, Filmu, Muzyki, Kobiety, Faceta, Orange Ekstraklasy, Moto, Tech. Portal udostępnia „przez komórkę” repertuar kin, program 250 stacji TV, słowniki językowe, felietony prezentuje wybrane artykuły z serwisu erotyka.wp.pl i oferuje dostęp do poczty e-mail, sekcji Biznes oraz porównywarki cen. Klienci sieci WPmobi, korzystający z oferty serwisu mini.wp.pl, nie uiszczają żadnych opłat za transfer danych w ramach promocji „100 MB”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top