Wirtualny Doradca na Paczkomaty.pl

InPost udostępnił swoim klientom nowy kanał komunikacji – rozmowę z Wirtualnym Doradcą. Interaktywny asystent udziela z poziomu pulpitu komputera podstawowych informacji o spółkach z Grupy Integer.pl oraz ich usługach. Doradca dostępny jest na stronie www.paczkomaty.pl.

W zależności od zapotrzebowania każdy internauta może skorzystać z pomocy Anny lub Adama. Wirtualni asystenci mają animowaną sylwetkę oraz działają na bazie syntezatora mowy. Informacji na temat Grupy Integer.pl oraz kluczowych aspektów jej działania udzielają w formie ustnej i tekstowej. Przekazują także wiadomości z najważniejszych serwisów internetowych. Poza podstawowymi funkcjonalnościami, doradcy posiadają bardzo dużą bazę wiedzy ogólnej (ponad 700 tys. faktów). Definiują trudne zagadnienia, znają wydarzenia historyczne oraz mają zdolności matematyczne. Dzięki nim internauta pozna również aktualny kurs walut, solenizantów z danego dnia oraz znaczenie swoich snów. Ponadto, przy pomocy asystentów rozmówca szybko zlokalizuje na mapie wybrane miasta Polski.

„Wirtualny konsultant to kolejna e-funkcjonalność uruchomiona z myślą o łatwym kontakcie z naszą firmą. Dwóch asystentów – Anna i Adam – doradzą w podstawowych kwestiach związanych z działalnością spółek z Grupy Integer.pl. To doskonałe rozwiązanie, którego zalety znacznie przewyższają cechy wyszukiwarki na stronie, czy infolinii. Poza tym, że awatar jest źródłem wiedzy istotnej dla klientów, zwiększa ich zaufanie do firmy, wspiera wzajemne relacje oraz ma wpływ na atrakcyjność witryny internetowej www.paczkomaty.pl. Zapraszamy do naszego interaktywnego serwisu informacyjnego oraz zachęcamy do aktywnej konwersacji!” – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Za wdrożenie aplikacji i kreację wirtualnego asystenta odpowiedzialny jest Stanusch Technologies. Firma specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania wykorzystującego techniki sztucznej inteligencji. Wirtualni Anna i Adam to 14. projekt Stanusch Technologies w Polsce.

www.paczkomaty.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top