WP bliżej Polsatu – teraz Wydarzenia

Opublikowano: 18 lutego 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Wirtualna Polska podjęła długofalową współpracę z Telewizją Polsat, w wyniku której powstanie serwis internetowy wydarzenia.wp.pl. Serwis ten będzie uzupełnieniem ‚Wydarzeń’ – jednego z najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Współpraca będzie polegała m.in. na wymianie informacji dziennikarskich i wzajemnej promocji.

Na stronie wydarzenia.wp.pl użytkownicy Internetu będą mieli możliwość oglądania materiałów filmowych przygotowanych przez dziennikarzy telewizji Polsat. Dodatkowo w serwisie znajdą się nagrania, które nie zostały wyemitowane w Wydarzeniach.

”Podpisując umowę z Polsatem mamy nadzieję na stworzenie najatrakcyjniejszej platformy informacyjnej w polskiej sieci – mówi Tomasz Woźniak, Dyrektor Programowy Wirtualnej Polski – naszym celem jest budowanie jak największej oglądalności zarówno samej audycji telewizyjnej, jak i serwisu internetowego dostarczającego Internautom najświeższych informacji z kraju i ze świata”.

Dodał, że podpisanie tej umowy to początek procesu wzbogacania serwisów Wirtualnej Polski o treści

multimedialne, w której to dziedzinie WP dzięki współpracy z Polsatem ma zamiar zostać liderem.

”Zależy nam nie tylko na promocji ‚Wydarzeń’, ale również na zwiększeniu świadomości marki – podkreśla Tomasz Lis, Członek Zarządu ds. programowych – Chcemy pokazać, że Polsat to nowoczesna telewizja, która dociera do najbardziej aktywnych widzów i użytkowników Internetu’‚.

Obaj partnerzy zamierzają prowadzić zakrojone na szeroka skalę działania reklamowe.

http://www.wydarzenia.wp.pl

Sylwester KozakWP bliżej Polsatu – teraz Wydarzenia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.