WP bliżej Polsatu – teraz Wydarzenia

Wirtualna Polska podjęła długofalową współpracę z Telewizją Polsat, w wyniku której powstanie serwis internetowy wydarzenia.wp.pl. Serwis ten będzie uzupełnieniem ‘Wydarzeń’ – jednego z najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce. Współpraca będzie polegała m.in. na wymianie informacji dziennikarskich i wzajemnej promocji.

Na stronie wydarzenia.wp.pl użytkownicy Internetu będą mieli możliwość oglądania materiałów filmowych przygotowanych przez dziennikarzy telewizji Polsat. Dodatkowo w serwisie znajdą się nagrania, które nie zostały wyemitowane w Wydarzeniach.

”Podpisując umowę z Polsatem mamy nadzieję na stworzenie najatrakcyjniejszej platformy informacyjnej w polskiej sieci – mówi Tomasz Woźniak, Dyrektor Programowy Wirtualnej Polski – naszym celem jest budowanie jak największej oglądalności zarówno samej audycji telewizyjnej, jak i serwisu internetowego dostarczającego Internautom najświeższych informacji z kraju i ze świata”.

Dodał, że podpisanie tej umowy to początek procesu wzbogacania serwisów Wirtualnej Polski o treści

multimedialne, w której to dziedzinie WP dzięki współpracy z Polsatem ma zamiar zostać liderem.

”Zależy nam nie tylko na promocji ‘Wydarzeń’, ale również na zwiększeniu świadomości marki – podkreśla Tomasz Lis, Członek Zarządu ds. programowych – Chcemy pokazać, że Polsat to nowoczesna telewizja, która dociera do najbardziej aktywnych widzów i użytkowników Internetu’‘.

Obaj partnerzy zamierzają prowadzić zakrojone na szeroka skalę działania reklamowe.

http://www.wydarzenia.wp.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry