WP zacieśnia współpracę z Telewizją Polsat

Wirtualna Polska zacieśnia współpracę z Telewizją Polsat. Na stronach portalu ruszyły właśnie internetowe serwisy najnowszych programów Polsatu: ’SHOW!TIME’ oraz ’Chcę Być Piękna’.

W każdy piątek o 20:05 podczas gwiazdorskiego widowiska ’SHOW!TIME’ znane i lubiane postaci (dziennikarze, sportowcy, prezenterzy telewizyjni…) zmieniają się w prawdziwe gwiazdy showbiznesu. W zabawie udział bierze szesnastu zawodników. Z pomocą reżyserów – w podwójnej roli (twórców i Jurorów) – Olgi Lipińskiej, Olafa Lubaszenko, Janusza Józefowicza i Andrzeja Strzeleckiego – przygotowują wielkie muzyczno-taneczne show. Wersja online programu dostępna jest na stronie: showtime.wp.pl. W witrynie, obok opisu sylwetek uczestników każdorazowej edycji i galerii ich zdjęć, Internauci znajdą także ekskluzywne wywiady z bohaterami programu, członkami jury, materiały multimedialne,

w tym relacje zza kulis, zapowiedzi kolejnych odcinków. Wirtualna Polska organizować też będzie internetowe czaty z uczestnikami.

Program ’Chcę być piękna’ jest polską wersją holenderskiego hitu 'Make Me Beautiful’. Jest to 'makeover’ – pierwsza polska edycja tego typu formatu w Polsce. W każdym odcinku będziemy śledzić metamorfozę dwóch kobiet – bohaterek programu. Z każdą z tych kobiet przez 6 tygodni pracuje sztab specjalistów. W tym czasie pozbawione są kontaktu z najbliższymi. Efekty tych niezwykłych przemian fizycznych i psychicznych będą mogli zobaczyć dopiero w studiu, podczas finału, wraz z widzami. Premiera programu już 30 marca o godzinie 20:15. Internetowy serwis programu znaleźć można pod adresem chcebycpiekna.wp.pl. Tuż po emisji każdego odcinka na stronach serwisu publikowane będą informacje o uczestniczkach, galerie zdjęć, filmowe fragmenty poszczególnych odcinków.

Współpraca Wirtualnej Polski i Telewizji Polsat została zainicjowana jesienią 2004 r. WP uruchomiła wówczas witrynę autorskiego programu Tomasza Lisa ’Co z tą Polską?’. Serwis tomaszlis.wp.pl ma nie tylko charakter informacyjny, jest też dynamiczną platformą łączącą twórców i gości audycji z Internautami. W lutym 2005 r. powstał serwis wydarzenia.wp.pl -uzupełnienie 'Wydarzeń’, jednego z najpopularniejszych programów informacyjnych w Polsce.

http://www.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top