Wściekłe psy i wróżka Zenobia

Z okazji swoich piątych urodzin Wydawnictwo Złote Myśli postanowiło w nietypowy sposób przedstawić swoją historię. Nie wykorzystało do tego przysłowiowej kartki papieru i ułożonej chronologicznie, uporządkowanej pisanej piórem historycznej relacji. Pracownicy  wydawnictwa są fanami absurdalnego humoru, więc napisali scenariusz  i przygotowali 4 minutowy animowany materiał filmowy, przedstawiający w krzywym zwierciadle najważniejsze wydarzenia z okresu pięciu lat swojej działalności.

– Złote Myśli od początku cechuje nowatorskość w działaniu i niebanalne pomysły. Postanowiliśmy i tym razem w sposób kreatywny, a nie nudny jak z historią bywa, przedstawić dzieje naszej firmy i powiedzieć całą prawdę. Pomysł się spodobał, a to najważniejsze – komentuje Mateusz Chłodnicki, wiceprezes Wydawnictwa, autor scenariusza.

Film na YouTube odnotował do tej pory ponad 19 000 wyświetleń, a dodatkowo trafił do rankingów YouTube za najczęstsze wyświetlanie, komentowanie, popularność oraz wysokie oceny w kategorii „śmieszne”.

Widać, przedstawienie historii wydawnictwa w postaci animowanej przy użyciu dużych wściekłych psów, łyżki wiercącej  w oku czy ruskiego krawężnika oraz niedźwiedzi polarnych i wróżki Zenobii, a także trzech zagadek wszechświata, gdzie trzecią był lider jednej z partii politycznych, stało się dobrym pomysłem na promocję.

Film: tutaj

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top