Wspólny projekt WP i eSKY.pl

W Pasażu Turystycznym Wirtualnej Polski (turystyka.wp.pl) można błyskawicznie zarezerwować wycieczkę, wynająć samochód czy kupić bilety lotnicze; od niedawna także tanich linii.

Wirtualna Polska umożliwia wyszukiwanie połączeń krajowych i międzynarodowych dla dowolnej pary miast. Użytkownik może przejrzeć półtora miliona połączeń sześciuset linii lotniczych i zaplanować podróż do niemal każdego zakątka globu. Serwis Samoloty prezentuje zarówno ofertę linii regularnych, jak i tanich linii lotniczych. Do systemu rezerwacji dotrzeć można poprzez adres samoloty.wp.pl lub turystyka.wp.pl. Bilet zakupiony przez Internet dostarczany jest na adres wskazany przez klienta, może być też przesłany na jego skrzynkę e-mail (bilet elektroniczny). Nad bezpieczeństwem transakcji czuwają specjaliści z centrum rezerwacji biletów lotniczych eSKY.pl.

System rezerwacji biletów lotniczych od kilku lat stanowi integralną część witryny Turystyka. Ponieważ podniebne przewozy pasażerskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, wraz z partnerem, eSKY.pl, zdecydowaliśmy o stworzeniu odrębnego serwisu, za pośrednictwem którego można dokonać rezerwacji i zakupu biletu lotniczego. – opowiada Małgorzata Bąk, Kierownik Grupy Serwisów Turystycznych Wirtualnej Polski. Postawiliśmy na łatwość obsługi oraz atrakcyjne oferty promocyjne. Codziennie na głównej stronie Samolotów prezentujemy najatrakcyjniejsze propozycje cenowe oferowane przez największe światowe linie lotnicze. – dodaje Małgorzata Bąk.

Rezerwacja przelotu trwa kilka minut. System prowadzi internautę krok po kroku, pomagając mu wybrać najatrakcyjniejsze rozwiązanie. Dokona też wyboru przewoźnika, z którego usług chce skorzystać użytkownik, określi opcję przelotu: w dwie, bądź w jedną stronę, dokładną trasę, datę podróży. Nowością przedsięwzięcia jest wprowadzenie Infolinii czynnej od poniedziałku do soboty, w godzinach 8:00-20:00 oraz w niedzielę: 12:00-20:00.

Pod adresem samoloty.wp.pl znaleźć można ofertę największych linii lotniczych świata, jak Lufthansa, British Airways, Air France, KLM Royal Dutch Airlines, Swiss International Airlines, Aitalia, Austrian Airlines, PLL LOT, jak również tanich linii lotniczych – Norwegian, Wizzair, easyJet, Aer Lingus, Germanwings.

Partner serwisu – eSKY.pl – to lider agencyjnej sprzedaży biletów lotniczych w Internecie, cieszący się ponad 40-procentowym udziałem w polskim rynku. Nawiązanie współpracy z portalem Wirtualna Polska, jednym z największych graczy w polskim Internecie, to kolejny etap konsekwentnej realizacji naszej strategii rozwoju. Wierzymy, że współpraca eSKY.pl i Wirtualnej Polski będzie korzystna nie tylko dla obu serwisów, ale dla całej naszej branży, ponieważ pozwoli znacząco poszerzyć grono użytkowników, którzy przekonają się, jak łatwe,
tanie i bezpieczne jest kupowanie biletu lotniczego w Internecie. – mówi Łukasz Habaj, wiceprezes eSKy.pl.

samoloty.wp.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry